14 липня 2017 року

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Петрушківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення на конкурентних засадах виконавця торгів (аукціону) з продажу комунального майна».

Розробник проекту регуляторного акта - Петрушківська сільська рада (08113, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петрушки, вул. Лесі Українки, 39, e-mail: petrushky@i.ua).

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу опубліковується на сайті Петрушківської сільської ради за адресою: http://petrushky.rada.org.ua/.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта надсилаються від фізичних та юридичних осіб у письмовій формі на адресу Петрушківської сільської ради протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Проект регуляторного акта – рішення сесії Петрушківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення на конкурентних засадах виконавця торгів (аукціону) з продажу комунального майна»