Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Петрушківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22209456) був реорганізований і увійшов до складу Дмитрівської громади

17 квітня 2019 року

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Петрушківської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів у селі Петрушки, що знаходяться у комунальній власності»

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів у селі Петрушки, що знаходяться у комунальній власності».

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщені на сайті Петрушківської сільської ради за адресою: http://petrushky.rada.org.ua/.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються від юридичних та фізичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою:  08113, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петрушки, вул. Лесі Українки, 39 (приміщення Петрушківської сільської ради).

Консультація щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання, заплановано на 10.05.2019 року о 11:30 год. в приміщенні Петрушківської сільської ради.

17 квітня 2019 року

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади села Петрушки».

Консультація щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання, заплановано на 10.05.2019 року о 11:00 год. в приміщенні Петрушківської сільської ради.

16 квітня 2019 року

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Петрушківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік». Проект розроблено відповідно до Податкового кодексу України.

Консультація щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання, заплановано на 10.05.2019 року о 12:00 год. в приміщенні Петрушківської сільської ради.

16 квітня 2019 року

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Петрушківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік». Проект розроблено відповідно до Податкового кодексу України.

14 липня 2017 року

Петрушківська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Петрушківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення на конкурентних засадах виконавця торгів (аукціону) з продажу комунального майна».

Розробник проекту регуляторного акта - Петрушківська сільська рада (08113, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петрушки, вул. Лесі Українки, 39, e-mail: petrushky@i.ua).

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу опубліковується на сайті Петрушківської сільської ради за адресою: http://petrushky.rada.org.ua/.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта надсилаються від фізичних та юридичних осіб у письмовій формі на адресу Петрушківської сільської ради протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Проект регуляторного акта – рішення сесії Петрушківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення на конкурентних засадах виконавця торгів (аукціону) з продажу комунального майна»

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування